Pożyczki chwilówki - Vivus.pl

logo vivus
wniosek pożyczkowy
Godziny pracy:
6-23

Numer telefonu:
221 221 227

Strona internetowa:
www.vivus.pl

kontakt@vivus.pl
Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać szybką pożyczkę w vivus ?

Pożyczkę otrzymasz jeśli:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej


 • jesteś w wieku od 20 do 78 lat


 • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl


 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki

  terminowego regulowania należności finansowych

 • posiadasz dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku w Polsce.
 • Vivus.pl to spółka działająca na rynku pożyczek internetowych. Spółka należy do 4finance Group, która od ponad 5 lat działa w 13 krajach. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy 17 Stycznia 56. Kapitał zakładowy spółki wynosi 25 520 000zł. Vivus jest liderem na rynku w swojej kategorii pożyczek. Oprocentowanie pożyczki w vivus należy do jednego z najniższych wśród konkurencji. Szybka obsługa, decyzja kredytowa oraz błyskawiczny przelew udzielonej pożyczki z pewnością pomogły w uzyskaniu pozycji lidera. Pierwsza pożyczka może wynosić do 1400zł, a maksymalna nawet do 3500zł. Taką kwotę możemy pożyczyć w momencie kiedy skorzystamy z usług firmy czterokrotnie i terminowo spłacimy swoje zobowiązanie. Z każdą pożyczką limit zostaje zwiększony aż do kwoty 3500zł. Maksymalny termin na spłatę zobowiązania to 30 dni. W przypadku kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki na czas, możemy skorzystać z przedłużenia terminu spłaty za odpowiednią opłatą o 7,14 lub 30 dni.
  Miano lidera na rynku, chce zdobywać każdy usługodawca, który stara się na tyle rzetelnie tworzyć swoją ofertę, a żeby dopasowywała się ona do oczekiwań wielu, co więcej była na tyle elastyczna, że klient będzie mógł stworzyć coś dla siebie, nawet wychodzącego poza ogólnie określone ramy. Vivus.pl jak na razie jest najlepszy i najskuteczniejszy w swoich działaniach, a co za tym idzie rozpoznawalny na rynku. Nie możemy jednak zapominać o tym by nie spoczywać na laurach, o czym twórcy powyższej jednostki pamiętają. Ponieważ zbyt wiele wysiłku zostało włożone w tworzenie powyższej marki, a żeby pozwolić na zaprzepaszczenie kolejnych pojawiających się szans rozwoju, jak również i osiągania przez to wyższych pozycji. Tym samym vivus.pl docenia klienta, a co za tym idzie słucha jego potrzeb, po to by wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom, a co za tym idzie satysfakcjonować go swoimi pomysłami, które otwierają wielu z nas furtkę do dalszego rozwoju, wspierając nas w jednej z najistotniejszych kwestii, czyli finansowej.

  << powrót do rankingu


  Vivus opinie:


  Deprecated: mysql_query(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/superpan/domains/szybkie-pozyczki.info.pl/public_html/info_vivus.php on line 141


  Napisz opinie:

  Twój Nick:

  Twoja Opinia: